Google Ads skuteczna reklama dla Twojego gabinetu

Na pewno masz już swoją stronę internetową. Teraz czas na to, aby korzystali z niej nie tylko Twoi stali pacjenci. Prowadząc swoje centrum medyczne musisz nieustannie pozyskiwać nowych pacjentów. Kreatywna reklama w Google Ads idealnie sprosta Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

Każdy specjalista wie, że najlepszą reklamą jest polecenie. To prawda, bez wysokiej jakości usług nawet najlepsza kampania marketingowa na dłuższą metę nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. W dzisiejszych czasach musisz łączyć perfekcjonizm z widocznością w sieci. Pacjenci coraz częściej sprawdzają opinie o Tobie oraz o Twoim gabinecie.

Dlatego tak istotna jest wizytówka Twojego gabinetu na Google oraz Twoja strona internetowa, która powinna być świeża, czytelna, zawierająca profesjonalne zdjęcia oraz przydatne informacje ułatwiające umówienie się na wizytę.

Jednym z najbardziej wartościowych źródeł ruchu na Twojej stronie internetowej będzie ten, pochodzący z wyszukiwarki. Dzielimy go na dwa rodzaje:

  • Ruch organiczny (z naturalnych wyników wyszukiwania);
  • Ruch płatny (z Google Ads).

 

Kluczowy jest ruch płatny ponieważ dzięki niemu po wpisaniu reklamowanych fraz np. „periodontologia Wrocław” jesteś widoczny w sieci od razu.

Google Ads (Adword) posiada całą paletę możliwości reklamowych, jednak najistotniejszą w przypadku praktyki stomatologicznej będzie reklama w wyszukiwarce pod frazami, które chcesz wypromować, np.: +periodontolog + nazwa miasta; nazwa gabinetu+protetyk, Twoje imię nazwisko + nazwa miasta.

Forma promocji, którą się zajmuje jest jedną z najbardziej skutecznych, ponieważ jest odpowiedzią na pytania pacjentów, której szukają w Internecie.

Jeśli chciałbyś zainwestować w reklamę swojego gabinetu te działania promocyjne będą najbardziej skuteczne a efekt będzie widoczny prawie natychmiast.

Pamiętaj, że rozpoczęcie przygody z Google Ads nie musi się wiązać z bardzo dużymi nakładami finansowymi z Twojej strony, oczywiście im większy budżet tym większy zwrot inwestycji będziesz mógł odczuć w gabinecie.

Poniżej przykład wyników rocznej współpracy z gabinetem stomatologicznym z Wrocławia.

Widoczny wzrost inwestycji w google ads